Gdzie obejrzeć darmowe filmy

Gdzie obejrzeć darmowe filmy

24 lipca, 2020 0 przez Doradca Filmowy

Znudziło ci się czekanie i oglądanie filmów według rozpiski telewizyjnej? Nie czekaj, szkoda czasu. Razem z nami zobacz gdzie można zobaczyć najciekawsze produkcje. Poniżej lista najbardziej popularnych stron, na których znajdziesz najlepsze filmy. Uwaga: poniższa lista jest krótkim opisem najciekawszych stron. Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie tych pozycji, które wydają się być dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

chili

  1. Netflix – tej platformy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Najbardziej popularny serwis z dostępem do wielu filmów i seriali, w tym własnych produkcji. Serwis jest przejrzysty i bardzo łatwy w obsłudze. Nowe produkcje pojawiają się regularnie, jest możliwość tworzenia własnej listy pozycji „do obejrzenia”. I wszystko byłoby cudownie gdyby nie to, że serwis jest płatny. Jest możliwość wypróbowania przez pierwszy miesiąc za darmo, ale w przypadku zainteresowania dalszym korzystaniem należy wybrać odpowiedni abonament.
  2. Funweb – to portal, na którym możesz obejrzeć film lub serial, a także je dodać. Produkcje są bezpłatne, ale dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. To najlepsze rozwiązanie jeśli chcesz mieć dostęp zarówno do nowości jak i do klasyków kina. Jasny podział na kategorie, szczegółowe opisy i możliwość wykupienia wybranych pozycji w postaci płyty DVD. Funweb jest swoistym katalogiem filmów, który wszystkie najciekawsze produkcje skupia w jednym miejscu. Użytkownicy mają możliwość dodawania kolejnych produkcji z różnych źródeł.
  3. pl – portal zawiera bardzo dużo filmów oraz produkcji stacji telewizyjnej TVN. PO rejestracji masz dostęp do wybranych pozycji, ale można zwiększyć swoje możliwości poprzez wykupienie dodatkowych abonamentów, ceny zaczynają się już od 10zł/mc. Istnieje możliwość wypróbowania pakietów bez opłat przez 14 dni. Jeśli mieszkasz za granicą zastanów się dobrze, portal blokuje część lub większość propozycji dla osób, które odtwarzają stronę poza terytorium naszego kraju.
  4. CDA – dawniej był to portal, na którym można obejrzeć wszystkie filmy za darmo, po wprowadzeniu obostrzeń prawnych, za większość filmów trzeba płacić. Dużo korzystniejszym rozwiązaniem jest wykupienie miesięcznego abonamentu, który uprawnia do oglądania filmów oznaczonych jako „Premium”. Jeśli nie chcesz zakładać konta i się rejestrować, wystarczy dokonać płatności jednorazowo jeśli produkcja jest płatna. Warto wiedzieć, ze CDA zawiera filmy o różnej jakości. Nie wszystko jest weryfikowane i najczęściej nie ma możliwości wyboru języka i napisów choć wszędzie jest informacja o tym jak emitowana jest dana produkcja. Istnieje możliwość 14 dni darmowego testowania pakietu Premium.
  5. Chili – znajdziesz tu setki najnowszych filmów i seriali, w tym produkcje, które całkiem niedawno pojawiły się na sali kinowej. Niestety portal jest całkowicie płatny, a cey za poszczególne filmy zaczynają się od 6,90zł. Średnio za dobry film trzeba zapłacić międzi 19,90-29,90zł, jednak zdarzają się promocje.

 

Jeśli nie wiesz, który serwis będzie dla ciebie najlepszy, zastanów się najpierw jakie są twoje oczekiwania i czy jesteś gotów na dodatkowe opłaty w celu oglądania wybranych filmów. Wymienione wyżej portale mają różne możliwości i można je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli bardziej interesują cię seriale, najlepszy będzie Netflix – ma bardzo dużo najpopularniejszych produkcji i z pewnością znajdą się tu pozycje, które chcesz zobaczyć. Jeśli wolisz oglądać filmy pełnometrażowe, sprawdź Funweb – dostęp do produkcji jest naprawdę duży.

zobacz również filmy online za darmo bez rejestracji